هتل سه ستاره تاپ آریا ارومیه، هتل آریا ارومیه

 

اسلایدر هدر

...
 • تجربه اقامتی به یاد ماندنی در

  تنها هتل سه ستاره تاپ در ارومیه

 • برای شما که لایق بهترین ها هستید

  آرامشی مثال زدنی

 • سـرو لـذیـذتریـن غـذاهـای ایـرانـی و فرنـگی

  در رستوران رویال آریا

  متناسب با هر نوع سلیقه ای

 
 

 

هـــر کس کـــــــه در ايـــن ســـــــرا درآـــــــــيد,

خوش آمدش گویید و از ایمان و ملیتش مپرسید,

آنـــکس که بدرگاه باری تعالـــــی به جــــان ارزد

بــــــــرایــــــن ســــــرا, بــــــه ســـــــروری ارزد

 

توسعه گردشگری , یک ضرورت اقتصادی است و این واقعیت را هر بار که شاخصها و آمار و اطلاعات اقتصادی  را مرورکنیم بیشتر در می یابیم.

صنعت توریسم چند قدم بیشتر تا فتح رتبه نخستین محورتجارت جهانی فاصله چندانی ندارد و چنان گسترده و فراگیر در حوزه تبادلات اقتصادی کشورهای جهان ظاهر شده ,که تقریبا هیچ کشوری دردنیا حتی کشورهایی که از حداقل ظرفیت جذب گردشگری برخوردارند تلاش در جذب گردشگر را به عنوان یکی از منابع در آمد در برآوردهای اقتصادی شان از نظر دور نمیدارند .

تنوع اقلیمی , طبیعی, میراث فرهنگی و تاریخی شگفت انگیز و بی نظیرایران درکنار مراکزاقامتی و پذیرایی که امکانات رفاهی گردشگران را فراهم میسازد هزار بار بر جذابیت این سرزمین زیبا می افزاید ومارا برآن میدارد تا از قافله جهانی توریسم عقب نمانیم .

توسعه گردشگری ایران , رسالتی است که بر دوش تمام بخشهای اقتصادی مرتبط با صنعت گردشگری کشور به ویژه بر دوش سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و مجموعه های تابعه آن سنگینی مینمایند . 

با سپاس از کسانی که در رشد و اعتلای فرهنگ گردشگری ایران زمین می کوشند و با تلاش و همکاری همگانی, صنعت گردشگری کشور را به یکی از بخش های سرآمد اقتصادی تبدیل می نمایند , دراین راستا هتل آریا ارومیه سعی براین دارد تا محیطی دل انگیز برای تمامی میهمانان گرامی فراهم آورد . گرچه بهترین وزیباترین هتل های جهان نیز نقایصی دارند لیکن هتل آریا دراین مدت کم فعالیت توانسته رضایت مسافرین محترم را فراهم آورده, و گواه این مدعی عزیزانی هستند که دراین مدت کوتاه شمار دفعات مراجعه آنان قابل توجه بوده است .

خواست و یاری خالق بی همتا امید بخش ما درآغاز راهیست که پایان آن رسیدن به جایگاه واقعی میهن عزیزمان در صنعت توریسم جهان میباشد .

 

به امید دیدار شما در هتل آریا ارومیه 

سیروس سپهری نیا     

 

 

 

 

 

رزرو هتل در ارومیه ,هتل ارومیه , هتل های ارومیه

هتل تاپ ارومیه , اقامت در ارومیه ,هتل ارومیه , هتل در ارومیه , هتل های ارومیه

اقامت در ارومیه ,هتل ارومیه , هتل در ارومیه , هتل های ارومیه , رزرو هتل در ارومیه, هتل تاپ ارومیه

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به مجموعه هتل آریا ارومیه می باشد. | طراحی و بهینه سازی وب سایت: طراحان
هتل ارومیه هتل در ارومیه هتل آریا ارومیه هتل 3 ستاره آریاهتل 3 ستاره رزرو هتل در ارومیه هتل تاپ هتل نزدیک شهر ارومیه اقامت در ارومیه