هتل سه ستاره تاپ آریا ارومیه، هتل آریا ارومیه

 

اسلایدر هدر

...
 • تجربه اقامتی به یاد ماندنی در

  تنها هتل سه ستاره تاپ در ارومیه

 • برای شما که لایق بهترین ها هستید

  آرامشی مثال زدنی

 • سـرو لـذیـذتریـن غـذاهـای ایـرانـی و فرنـگی

  در رستوران رویال آریا

  متناسب با هر نوع سلیقه ای

 
 

با استعانت از درگاه حق تعالی ، هتل آریا ارومیه در مهر ماه سال 1390 ،مانوس و متبرک با ولادت حضرت معصومه سلام  الله علیها و همزمان باهفته جهانی جهانگردی به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود تا بدین سان مفتخر باشیم هر چند گامی کوچک در راه خدمت رسانی به میهمانان و مسافرین عزیز کلان شهر ارومیه برداریم، در همان اولین     گام،  بهره مندی ازپرسنلی مجرب و با سطح دانش فنی بالا مورد توجه بانیان هتل آریا  قرار گرفت تا با کیفیت برتر خدمات ، در محیطی امن و صمیمی و زیبا، غبار  خستگی های  شما عزیزان را بزداید و لذت اقامتی خوش را به ارمغان آورد.

شکر ایزد را به جای می آوریم که با کسب تجربیات فراوان و کسب اعتماد در بین میهمانان عزیز و برخورداری از شیوه های نوین هتلداری و ارائه خدمات گسترده ، بنای خود را برخدمت به میهمانان و مسافرین محترم نهاد تا سفری رویایی به حقیقت بپیوندد و خاطرات پرمهرشان درهتل آریا نقش ببندد.

انتخاب شما میهمانان گرامی را ارج می نهیم تا افتخار میزبانی شما عزیزان را با بهره مندی  از امکانات متنوع و با ارائه  بهترین خدمات ،خاطره اقامتی به یاد ماندنی را برای شما بزرگواران ،به ارمغان آوریم .

 

با سپاس از کسانی که در رشد و اعتلای فرهنگ گردشگری ایران زمین می کوشند و با تلاش و همکاری همگانی, صنعت گردشگری کشور را به یکی از بخش های سرآمد اقتصادی تبدیل می نمایند , دراین راستا هتل آریا سعی براین دارد تا محیطی دل انگیز برای تمامی میهمانان گرامی فراهم آورد . گرچه بهترین وزیباترین هتل های جهان نیز نقایصی دارند لیکن هتل آریا دراین مدت کم فعالیت توانسته رضایت مسافرین محترم را فراهم آورده, و گواه این مدعی عزیزانی هستند که دراین مدت کوتاه شمار دفعات مراجعه آنان قابل توجه بوده است .

 

 

 

 

 

 

رزرو هتل در ارومیه ,هتل ارومیه , هتل های ارومیه

هتل تاپ ارومیه , اقامت در ارومیه ,هتل ارومیه , هتل در ارومیه , هتل های ارومیه

اقامت در ارومیه ,هتل ارومیه , هتل در ارومیه , هتل های ارومیه , رزرو هتل در ارومیه, هتل تاپ ارومیه

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به مجموعه هتل آریا ارومیه می باشد. | طراحی و بهینه سازی وب سایت: طراحان
هتل ارومیه هتل در ارومیه هتل آریا ارومیه هتل 3 ستاره آریاهتل 3 ستاره رزرو هتل در ارومیه هتل تاپ هتل نزدیک شهر ارومیه اقامت در ارومیه